Rady pro ženské dvojplameny aneb jak se z toho nezbláznit

Napsal Eidheann (») ve středu 14. 10. 2015 v kategorii Co je to dvojplamen?, přečteno: 7304×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online1234133-567144566667158-880777378-n.jpg

Hned v úvodu považuji za nutné uvést, že „ženskými dvojplameny“ jsou myšleny dvojplameny s převažující ženskou složkou, kterými ovšem nemusí být vždy ženy. Jsou i případy mužů s převažující ženskou složkou a je třeba brát v úvahu i možnost, že v rámci páru dvojplamenů mohou mít oba dva shodné fyzické pohlaví.

Pokusím se zformulovat několik rad pro ženské dvojplameny, které překonaly prvotní šok z opuštění svým protějškem a vzpamatovaly se natolik, že jsou schopné alespoň do určité míry racionálně uvažovat a neutápět se pouze ve svých citech a sebelítosti.

1. Přestaňte se litovat a začněte konat

Vědomé utápění se v citech a sebelítosti je dobrovolné sebetýrání. Smiřte se s tím, co je v tuto chvíli. Shromážděte dostupné informace, pokuste se zaktivovat alespoň trochu „chlapského“ logického uvažování a začněte něco dělat. Zaměstnejte se čímkoli smysluplným.

2. Postavte se výzvám čelem

Veškeré situace, které vám přijdou do života, mají svůj důvod. Zdánlivě vůbec nemusí souviset s vaším dvojplamenem, jsou ale potřeba k tomu, abyste v sobě něco objevila, vyřešila a přijala, a tím se posunula směrem ke své úplnosti. Pokud se nějaké, pro vás nepříjemné, situaci pokusíte vyhnout, bude se vám vracet tak dlouho, dokud nepřekonáte strach a nepostavíte se jí čelem. Musíte to vyřešit jednou pro vždy.

3. Mluvte jeho řečí

Pokud máte to štěstí a jste se svým dvojplamenem alespoň občas v reálném kontaktu, mluvte s ním takovým způsobem a o takových věcech, aby byl schopen tomu porozumět a přijmout to. Přestože vy máte jisté povědomí o dvojplamenech, duchovních záležitostech atd., váš protějšek o jejich existenci nemusí vůbec nic tušit, nebo je může i zavrhovat. Vaše vysvětlování a přesvědčování může spíše považovat za váš zoufalý pokus se mu přiblížit a to ho od vás může ještě více odpudit.

4. Respektujte jeho slova a jeho svobodnou vůli

Je víc než pravděpodobné, že od svého dvojplamene uslyšíte slova, která vás budou bolet a kterým nebudete chtít uvěřit. Pokud vám řekne, že vás nemiluje, či že k vám nic necítí, respektujte to a zachovejte se podle toho, byť byste si byla stokrát jistá, že neříká pravdu. To znamená: běžte mu z cesty, nevnucujte se, nepřesvědčujte, pokuste si zachovat svoji tvář a důstojnost. Respektujte jeho slova a svobodnou vůli, reagujte na to, co říká a ne na to, co si myslíte, že si myslí, či cítí. City vůči vám jistě v jeho nitru jsou, ale on je zatím není schopen přiznat a projevit, k tomu se musí sám a svobodně dopracovat.

5. Poskytněte čas, klid a prostor

Je možné, že dost dlouhé období nebudete se svým dvojplamenem ve fyzickém kontaktu. To proto, že bude třeba, abyste každý pracoval sám na sobě samostatně. Jsou záležitosti, které si váš dvojplamen musí vyřešit sám a stejně tak i vy. Na to oba potřebujete čas, klid a prostor. K vašim setkáním a konfrontacím bude pravděpodobně docházet ve chvíli, kdy bude třeba si vzájemně pomoci svým chováním zrcadlit něco, co byste sami na sobě neviděli a nevěděli, že je ještě třeba zpracovat.

6. Buďte upřímná sama k sobě i k ostatním

Pokuste se být sama k sobě zcela upřímná. Nic si nenamlouvejte, nevysnívejte, nevytvářejte domněnky. Vycházejte z jasných skutečností. Snažte se hovořit a vystupovat podle toho, co cítíte. Jinak řečeno – je třeba uvést do souladu vaše srdce, mysl a činy a to v každé situaci. Tím, že byste se vyjadřovala a chovala v rozporu se svým cítěním, byste pouze zrazovala a obelhávala sama sebe.

7. Rozvíjejte úctu a lásku k sobě

Váš dvojplamen k vám bude mít přesně takový postoj, jaký budete mít vy sama k sobě. Pokud budete upřednostňovat potřeby a zájmy ostatních před potřebami a zájmy vlastními, váš dvojplamen bude směřovat svoji pozornost mimo vás. Pokud vy plně projevíte lásku a úctu vůči sobě a postavíte sama sebe na první místo, i on vám projeví lásku a úctu a postaví vás vedle sebe na první místo.

8. Mějte svatou trpělivost

Je třeba mít na paměti, že každá událost má své správné načasování, které může záviset na mnoha vnějších okolnostech. To, že se budete snažit něco urychlit, může vyvolat opačnou reakci – zpomalení či zablokování. Mějte trpělivost sama se sebou a především se svým dvojplamenem, on potřebuje své vlastní tempo.

Napsala dne 14.10.2015 Ivana „Geri“ Kutnarová

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Zuzana z IP 78.80.247.*** | 3.12.2015 19:52
Děkuji za počtení :)
Je to docela náročná cesta. Sebeuzdravování bolí jako čert. Sebeláska a sebedůvěra nejsou zase tak snadné, jak by si člověk myslel.
Ale jako největší zkoušku vnímám to, že dvojplamen je ve vztahu s jinou ženou, i přes to, že mi nedávno řekl, co ke mně cítí. Je těžké, když vy to už víte, ale ob zatím jen tuší, ale bojí se a utíká, před spojením, sám před sebou ...
Geri z IP 178.77.199.*** | 7.12.2015 08:25
Ahoj Zuzko. Ano, je velice náročné, pokud náš partner – dvojplamen je ve vztahu s jinou ženou. Člověka v prvních chvílích může ovládnout vztek, lítost a beznaděj. Je však třeba zklidnit svoje emoce a začít racionálně uvažovat, proč to tak je, proč náš dvojplamen preferuje jinou ženu před námi. Ta druhá žena má prostě něco, co nám samotným v této chvíli chybí do naší úplnosti a rovnováhy, něco, co jsme v sobě ještě neobjevily, nepřijaly za své a nedokázaly navenek projevit. Náš dvojplamen také ještě není úplný a ta žena ho tím, co my ještě nemáme, ale ona ano, doplňuje. Ona vyrovnává jeho nerovnováhu v té jeho chybějící složce.
Ta druhá žena nám paradoxně může prokázat dobrou službu, může nás navést na to, co ještě v sobě musíme objevit, přijmout a navenek projevit.
Je třeba dát emoce stranou, pozorovat, srovnávat si vše v hlavě a hledat logické řešení – najít pravou příčinu situace, proč se to tak děje. Pokud pochopíme příčinu, je možné s tím pracovat a situaci změnit v náš prospěch. Musíme si uvědomit, že náš dvojplamen nám ve svém vztahu k nám zrcadlí náš vlastní vztah k sobě samým.
Z vlastní zkušenosti vím, že snaha přijít věcem na kloub pomocí analýzy a logického myšlení člověka posouvá a rozvíjí. Utápění se v citech a lítosti způsobuje stagnaci a bolest.
Ivana „Geri“ Kutnarová
Zuzana z IP 78.80.247.*** | 8.12.2015 22:16
Děkuji moc za krásné počtení! Takto jsem o tom ještě nepřemýšlela, ale já úžasné, jak to dává smysl :)

Jsem opravdu moc ráda, že jsem "náhodou" objevila tento web, protože tomu, čím si procházím, už ani moji blízcí nerozumějí. A je fajn, když člověk najde odpovědi.
Geri z IP 178.77.199.*** | 9.12.2015 08:43
Zuzko, tvoji blízcí ti rozumět nebudou, ani ti rozumět nemohou, pokud sami nemají vlastní osobní zkušenost s dvojplamenným vztahem. Tyto vztahy jsou postavené úplně jinak než běžné vztahy. Tvoji blízcí, přestože tě mají rádi a chtějí ti pomoci, tě mohou svými názory a radami spíše mást, odrazovat či ještě více znejisťovat.
Každý je rád, když najde nějakou smysluplnou informaci, se kterou souzní a která mu pomůže až do doby, kdy je schopen se v tom sám alespoň trochu orientovat a porozumět tomu. Každý dvojplamenný vztah je trochu jiný, je jedinečný, každý musí řešit trošku odlišné věci. Tu hlavní cestu mají všichni obdobnou, ale na detaily, které je třeba u každého konkrétního vztahu dořešit a doladit, pak musí přijít každý sám.
Andrea z IP 62.209.230.*** | 29.2.2016 14:06
A jak poznám,že daná osoba je můj dvojplamen??děkuji ;-)
Geri z IP 178.77.199.*** | 1.3.2016 11:22
Pokud je daná osoba tvým dvojplamenem, tak to poznáš. Zkus se tu pročíst ve starých článcích, myslím, že je tam i tom, jak dvojplamen poznat. Doporučuji přečíst i články o fázích vztahu dvojplamenů. Všechny ty vztahy totiž zapadají jakoby do stejné šablony. To by pro tebe mohlo být vodítkem.
Kristýna z IP 212.79.110.*** | 30.5.2016 09:52
Dvojplameni na sebe nemůžou zapomenout že ,ikdyž by chtěli...
Geri z IP 92.62.238.*** | 31.5.2016 08:21
Ahoj Kristýno,
pokud se pár dvojplamenů setká a dojde k zažehnutí plamene poznání,  nastartuje se proces, který nelze zastavit, nelze před tím uniknout, nelze to obejít, přetnout ani na svůj dvojplamen zapomenout.
Kristýna z IP 212.79.110.*** | 31.5.2016 21:39
děkuju je to neuvěřitelné milejem se neskutečně ale nemůžem být spolu a pokaždý když chceme nebo se odloučíme ,je to neskutečná síla až bolestivá či psychotická a prostě to nejde, a v setkání  o vášni ani nemluvě či zrcadlení když dělám ve svém životě pozitivum tak je harmonie mezi námi či jsem špatná plamen mi to zrcadlí a dohází k hádkám a půtkám a manipulaci.
Zlatka z IP 87.197.152.*** | 15.6.2016 17:28
Dobry den,neviem ci som stretla dvojplamen,pretoze som sa hadala iba ja,on bol stale kludny. Ked sme sa mali 1x stretnut,obidvaja sme citili,ze niekoho stretneme,obidvaja sme mali pocit,ze sa pozname,ale nevieme odkial,milovanie bolo neskutocne...ked sa prestal ozyvat,ta bolest, zufalstvo,bezmocnost bola znicujuca. Viem,ze si nasiel priatelku este pocas nasho uz rozhadaneho vztahu,ale stale to popiera. To zufalstvo ma "prinutilo" porozpravat sa s matkou,kt.mi nikdy neprejavovala lasku a povedat jej o mojom vztahu a dalej liecit svoje strachy.je mozne,ze vam chce dvojplamen pomahat,aj ked nieje s vami?
Geri z IP 92.62.238.*** | 17.6.2016 10:36
Ahoj Zlatko,
je dost pravděpodobné, že dotyčný muž je tvůj dvojplamen. Samozřejmě, že si dvojplameny vzájemně pomáhají, ikdyž většinou nevědomě. Vzájemně si totiž zrcadlí - ukazují svoje vlastní nedokonalosti, svoji vlastní nerovnováhu, to, co na sobě ještě potřebují zpracovat. Je třeba to rozšifrovat, rozpoznat, co nám svým chováním k nám naznačuje a potom na tom pracovat. Vědomě by měl spíše každý pracovat sám na sobě a zaměřovat se sám na sebe.
Zlatka z IP 91.127.110.*** | 19.6.2016 21:15
Dakujem,o tom pomahani som to myslela aj tak,ze mi chcel prist pomoct opravit nieco do bytu,aj ked uz spolu viacnenej nekomunikujeme,po odluceni. Maju dvojplamene pocit,ze k sebe patria? Ked sme boli spolu a bolo vsetko ok,mala som pocit pokoja,harmonie,ze ten clovek patri do mojho bytu (je z ineho mesta ),ako keby tam bol odjakziva....
týna z IP 212.79.110.*** | 10.7.2016 22:17
ahoj zlatko ,mam uplne do detajlu stejny problém jako ty ,a jsem si jiz stoprocentne jista ze se jedna o dvojplamen ,jelikož si nasel pritelkyni i mne ji tajil a i tak stále nedokaze naší lasku přetnout .
nina z IP 212.79.110.*** | 28.8.2016 11:10
Je to u dvojlpamene že mě miluje a pak obrátí o 180 stupnu že pro mne nechce existovat a vždy k sobě najdem cestu? ted zablokoval i komunikaci asi ho nemám pokoušet už kontaktovat a vytrvat on se ozve zase že.
Geri z IP 81.30.243.*** | 30.8.2016 08:13
Ahoj Nino,
bývá dosti časté, že po počátečním krátkém prožití téměř dokonalého vztahu „náhledu do ráje“ dojde k propadu. Jeden z partnerů začne ze vztahu couvat a třeba i naprosto zablokuje komunikaci. Nemá smysl ho kontaktovat, on by se ještě více vzdaloval.
Abyste spolu mohli začít znovu komunikovat, a aby to mezi vámi mohlo začít postupně fungovat, je třeba mnoho tvrdé práce na sobě samé. Je třeba projít celkovou proměnou – transformací. Takže pokud si myslíš, že stačí jenom vytrvale čekat a že on sám od sebe se najednou vrátí a všechno bude zase fajn, nedočkáš se….
K lepšímu pochopení ti mohu doporučit  ostatní své články. Některé jsou zveřejněny  i na těchto stránkách, všechny pak můžeš najít na dvojplameny.wordpress.com/ Obzvlášť doporučuji poslední článek pod názvem „K čemu dospěje ženský dvojplamen na cestě své transformace“
Ivana "Geri" Kutnarová
nina z IP 212.79.110.*** | 4.9.2016 18:57
takže když na sobě budeme pracovat a neutápět se v tom, tak je možné že se ozve i třeba až za rok? a pocity a stesk  taky pocituje? nebo resp.jsi uvědomí že city co říkal stále ke mne má?
Geri z IP 81.30.243.*** | 5.9.2016 07:50
Ozvat se může i dřív, ale také třeba i později. Většinou to přináší vyplavení toho, co je ještě třeba zpracovat, co je ještě potřeba uvést do rovnováhy. Samotné doladění na společnou frekvenci tak, aby to mezi oběma fungovalo i v praktickém životě, však trvá roky, někdy mnoho let…
Pokud se vůči tobě zablokoval, má zablokované všechno, i city.
nina z IP 212.79.110.*** | 5.9.2016 17:47
geri , zablokované city ? chtěl být semnou a zas takový obrat? takže už ke mne nebude cítit po hádce nic? nebo to mám chápat že má teď problémy s city?on má špatné období byl i podráždění než to udělal.
Geri z IP 81.30.243.*** | 6.9.2016 07:47
Jojo, u dvojplamenů to takto bývá. Po fázi „nahlédnutí do ráje“ přichází tvrdé období hádek, rozporů a potom odloučení. Bylo by vhodné si o tom něco přečíst, abys věděla, co tě dál čeká. Spoustu toho  najdeš i tady na stránkách v sekci „Co je to dvojplamen?“ Nejlepší je číst články od nejstaršího, obzvlášť doporučuji ty o fázích dvojplamenů a Proč muži utíkají od svého dvojplamene. Pokud bys i potom potřebovala vysvětlit nějaké konkrétní věci či situace, je možné využít poradnu na dvojplameny.wordpress.com/poradenstvi/
Zuzana z IP 213.81.133.*** | 5.1.2017 10:24
Marina z IP 188.167.130.*** | 9.9.2016 16:02 - nie je tak super ako vyzerá. Dosť ľuďom neprávom ubližuje a vymýšľa si nepravdy. Som z nej smutná
Marina z IP 89.173.183.*** | 5.1.2017 18:35
Zuzana, co mas na mysli? nerozumiem...
Marina z IP 89.173.183.*** | 28.5.2017 17:12
Dakujem Zuzana za pomoc :)
Marina z IP 188.167.130.*** | 9.9.2016 16:02
Ahoj Geri, tak nas "spolocny tanec" trva uz sest rokov...myslela som si, ze faza transformacie je uz u mna zavrsena a caka sa len za nim, kym precitne.. ale nic sa nedeje. stale dokola - proste tautologia jak vysita. pomaly stracam sily a aj obcas sa zamyslam nad tym, ci to je naozaj dvojplamenny vztah, ci som si to cele len nenamyslala a on ma len vyuziva a manipuluje mnou, i ked vsetko, co som si tu i na strankach u teba precitala, dokonale na takyto vzhat sedi..do zivota mi vchadza skvela spriaznena dusa. no len ja v hlbke citim, ze to nie je ON a ze mam byt sama a dalej pracovat na sebe a popritom cakat..obcas som uz ale z toho celeho zufala a mimo. chcem aj dieta a rocky su tu...prosim, porad mi co s tym. dakujem
Geri z IP 88.101.139.*** | 10.9.2016 18:26
Ahoj Marino,
nejdříve bych ráda něco uvedla na pravou míru. Nejsem autorkou těchto stránek, jejich zakladatelkou je Eidheann. To ona také tu na stránkách zveřejnila několik mých článků. Jelikož se mi však celkem dlouhou dobu neozývá, ani tu nezveřejňuje příspěvky či komentáře (a já tuto její potřebu odmlky plně respektuji), nejsou tu zveřejněny dva moje poslední články. Tyto dva i moje ostatní, jakožto i moji poradnu, je možné nalézt na dvojplameny.wordpress.com/
Milá Marino, je to bohužel dlouhodobý proces, který vyžaduje mnoho práce a především velkou dávku trpělivosti a to nejenom se svým dvojplamenem, ale i se sebou samým. Dvojplameny jsou si vzájemně zrcadly – odráží si svoji vlastní nerovnováhu a nedokonalosti. Píšeš, že on tě využívá a manipuluje s tebou, ale on to dělá pouze proto, že ty mu to dovolíš. Až si vybuduješ dostatečnou sebeúctu a sebelásku, nedovolíš mu to.
Tvůj problém spočívá i v tom, že se stále velmi upínáš na váš dvojplamenný vztah, stále se tím zaobíráš, stále na to myslíš a tím vlastně paradoxně celý proces brzdíš. Je třeba to pustit, uvolnit, aby se energie samy mohly začít posouvat.
Tvoje vnímání, že máš být teď sama a máš pracovat na sobě, je na místě, tvá transformace ještě nebyla dokončena.
Pokud by jsi potřebovala hlubší analýzu, je možné využít moji poradnu dvojplameny.wordpress.com/poradenstvi/
Ivana „Geri“ Kutnarová
květinka z IP 212.79.110.*** | 10.9.2016 20:35
No tak to je přesně ono, semnou manipuluje také, hraje jsi semnou jak kocour s myší, je žárlivý  ale žít semnou to utíká, ale jeho šíleně velké ego mu nedovolí přiznat žárlivost, ikdyž už dávno řekl že mě miluje, když jsem se jeho manipulaci teď nedávno postavila už čelem a řekla ať me nevydírá když mi řekl že buď budu táhnout snim a nebo odepisovat kamarádovi na fb, tak se urazil a zablokoval mě, psala jsme mu pak s jiného čísla a to se ptal zdali jsem na něm závislá, teď vím že mu psát a nahánět nemá smysl, jsem jsi jistá že je to můj dvojplamen vše z toho tady sedí jak hrnec na zadeček a jsme si podobný i máme stejnou krev,skupinu,
Marina z IP 188.167.130.*** | 12.9.2016 12:04
Ahoj Geri.velmi pekne dakujem za odpoved.viem,ze to odo mna vyzaduje more trpezlivosti a vytrvalosti a hlavne prace na sebe. len to cele pustit a ist si vlastnou cestou.nic ine nepomoze. a co s tym druhym muzom, mam to s nim aspon skusit?
Geri z IP 81.30.243.*** | 12.9.2016 12:48
Zda to zkusit s tím druhým mužem? To záleží jen a jen na Tobě. Někdy musíme nechat do svého života vstoupit i jiné osoby, abychom si mohli jisté věci  uvědomit anebo třeba jen srovnat v hlavě…. Například třeba pochopit, že nikdo nám nedokáže nahradit tu pravou dokonalost, kterou pro nás představuje náš dozrálý dvojplamen. Je jenom na Tobě, jak se rozhodneš, každý si svůj život utváří sám, každou svojí myšlenkou, každým svým rozhodnutím. Vždy je však vhodné jednat v souladu se sebou samou. Dělat jen to, co člověka naplňuje a činí šťastným. Pokud člověk ucítí, že to není ono, že to s ním nerezonuje, je vhodné tu situaci opustit. Pokud tedy opravdu cítíš, či toužíš se s tím druhým mužem sblížit, není vhodné své touhy potlačovat, ale naplno je prožít. Sama uvidíš, co bude dál, zda Tě tento nový vztah bude naplňovat či nikoli. Pokud ne, bude čas na změnu :-)
květinka z IP 212.79.110.*** | 12.9.2016 14:33
zkoušela jsem vztahy s jinými ale není tam taková vášeň a něha jako s dvojplamenem , žádný mi nepomohl zapomenout, on si našel taky přítelkyni a stejně se k sobě s dvojplamenem vracíme, tak energie je ale tak silná že spolu ztrácíme kontrolu.
Marina z IP 188.167.130.*** | 14.9.2016 23:03
Ahoj Geri,je pravda,ze nam dvojplamen zrkadli nase nedokonalosti a nerovnovahu a ja to teraz pocitujem velmi intenzivne.je to spalujuce a budem fenixom,ktory zhori,aby mohla vniknut sloboda a laska.mali ste vo vsetkom pravdu. a viete co? mozno to bol len karmicky vztah, ktory ma mal len vela naucit a ja som zan vdacna
Dáda z IP 2a00:1028:8394:*** | 18.9.2016 15:39
Za necelý měsíc to bude 5 let od našeho vzplanutí. 5 let od prvního kosmického polibku. Co všechno je mezi tím, by bylo na román. Cesta je to dlouhá a můžu jen souhlasit, čím více jsem o Dvojplamen usilovala, tím více se mi vzdaloval. Dokonce se oženil s jinou ženou, bolest v srdci, zhroucení celého světa nemusím zde popisovat. Čím více jsem kolem sebe kopala, tím více jsem ubližovala jen sama sobě. Přestala jsem čekat, bojkotovat život a vztahy vůbec. Mám úžasného ročního syna (ne s dvojplamenem) a jsem nyní sama. S Dvojplamenem nejsme 3 roky v žádném kontaktu.
Miluju sebe, svého syna a svůj Dvojplamen každičkou buňkou svého těla. Užívám si radosti a štěstí s tím maličkým. Sice žijeme fyzicky dva, duševně však tři...není hodina, kdy bych na NĚJ nemyslela. Už jsem se s tím naučila žít. Neříkám, že je to jednoduchý a že na mě čas od času nepadne na okamžik smutek, lítost, či vztek. Prošla jsem tolika fázemi vývoje, že jsem v tento okamžik se sebou spokojená a jsem za to vděčná.. Došla jsem k závěru, že žádná záplata na tento vztah neexistuje. Vše je jen parodie, náhražka..
Milush z IP 46.135.159.*** | 22.10.2016 21:50
Dobrý den ,
Pročetla jsem už snad všechny články o dvojplamenech , které se na netu vyskytují a jsem skoro na 100% přesvědčená že je to on , jen jsem to zezačatku nevěděla a chovala se k němu hnusně ..dnes vím že jsem mu dělala pouze zrcadlo, momentálně jsme nejspíš  ve fazi uprchlík ,pronásledovatel a naše role se tedy otočily..byly jsme kamarádi s výhodama ale nyní si našel vztah a komunikuje se mnou pouze když jsem uvolněná v rovnováze a kdykoliv se mi ozve jako by se moje harmonie rozpadla jako domeček z karet a jsem téměř zpátky kde jsem byla nazačátku ..je těžké si to udržet ale jsem na dobré cestě ..chtěla bych se tedy zeptat ..jediné co u nás nesedí je součet našich datumů narození .. běžně se uvadí číslo 2nebo 11 ptam se tedy je možné že jsme duálové , jen prostě máme čislo 5 místo 2?
Obyčejná zena z IP 37.188.191.*** | 29.7.2018 23:15
Ahoj všichni kdo jste na cestě dvojplamene.ne to cesta velmi slozita a kdo ji poznal je o utrpeni zen.ja osobně chci říct že byste si měli uvědomit jednu věc, je to vic .. je závislost!!!jako alkoholik je závislý na lkogolu pak i my jsme jak on..dvojplameni.musime jít do sebe do sebelásky a zrvai byl dvojplamen.porad se všude píše o lásce.ano zažili jsme prvotní kontakt a je to jako droga...zavislost....uvědomte si prosím všichni co procházíte, stejně jako já, zda nežijete v přesvědčení v a bludech o svém dvojplameni
...to co se píše o Božskosti hledáme jinde.misto abysmeovali si sebe.utikame od sebe kamkoliv...třeba k dvojplameni...je to závislost jak prase...dvojplamen je stejný jako my, to je právě ta přítěž....jsme to my v zrcadlu poznání, ale jen jako duše.realita je tady a teď..včetně času, synchronicita atak dále...prosím všechny kdo tím procházíte,(já to znám) jsme podobní či je neurotika (upneme se na jednoho a zdevastuje ho) tj. Realita (Vyšné si ho jaký je (ne není takový, to je naše šílenství chemie a přitažlivosti!!!...závislost...a in.utika a utíká...vůbec se nedivím že utíká mistr světa amoleta
Obyčejná zena z IP 37.188.191.*** | 29.7.2018 23:15
Ahoj všichni kdo jste na cestě dvojplamene.ne to cesta velmi slozita a kdo ji poznal je o utrpeni zen.ja osobně chci říct že byste si měli uvědomit jednu věc, je to vic .. je závislost!!!jako alkoholik je závislý na lkogolu pak i my jsme jak on..dvojplameni.musime jít do sebe do sebelásky a zrvai byl dvojplamen.porad se všude píše o lásce.ano zažili jsme prvotní kontakt a je to jako droga...zavislost....uvědomte si prosím všichni co procházíte, stejně jako já, zda nežijete v přesvědčení v a bludech o svém dvojplameni
...to co se píše o Božskosti hledáme jinde.misto abysmeovali si sebe.utikame od sebe kamkoliv...třeba k dvojplameni...je to závislost jak prase...dvojplamen je stejný jako my, to je právě ta přítěž....jsme to my v zrcadlu poznání, ale jen jako duše.realita je tady a teď..včetně času, synchronicita atak dále...prosím všechny kdo tím procházíte,(já to znám) jsme podobní či je neurotika (upneme se na jednoho a zdevastuje ho) tj. Realita (Vyšné si ho jaký je (ne není takový, to je naše šílenství chemie a přitažlivosti!!!...závislost...a in.utika a utíká...vůbec se nedivím že utíká mistr světa amoleta


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest