Rozdělení dvojplamenů: uprchlík a pronásledovatel

Napsal Eidheann (») v pondělí 28. 9. 2015 v kategorii Co je to dvojplamen?, přečteno: 3397×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinetwin-flame-640x372.jpg

Ztratili jste svůj dvojplamen. To zní povědomě. Ať už jste ten, kdo utekl, nebo ten, kdo pronásleduje, je více než jasné, že se cítíte ztraceni, zmateni a naprosto zlomeni.

Nejspíš si také kladete otázku, jak je možné, že vás jiný člověk mohl zranit tak hluboko. Přitom jste v tom byli až po uši. Ta energie vás ale najednou převálcovala a podrazila vám nohy.

Vězte, že v tom nejste sami. Je mnoho jiných, které zažívají přesně to samé a také je hodně těch, kdo vaši situaci nikdy nedokážou pochopit. To proto, že dokud to sami nezažijete, nepochopíte.

V tomto článku si rozebereme jednu z fází dvojplamenů: fázi uprchlíka a pronásledovatele. Předpokládejme, že jste potkali svůj dvojplamen, zažili onu "bublinu lásky", která najednou praskla a vy jste se ocitli sami, vnitřně úplně zničení.

Je mnoho symptomů, které provázejí oddělení dvojplamenů a odlišují ho od běžného rozchodu mezi partnery. Tyto symptomy zahrnují vážnou nespavost, nevysvětlitelnou bolest v srdci nebo na hrudníku, iracionální myšlenky vedoucí až k psychózám a dokonce i nepředvídatelné chování a posedlost.

Doslova se cítíte, jako byste přišli o rozum.

Ta bolest se zařezává tak hluboko, že je nemožné se z toho vzpamatovat a jen tak se uzdravit, protože tenhle rozchod je prostě víc, než dokážete unést.

Rozchod dvojplamenů vás doslova dostane na kolena - a po pravdě řečeno, to je jeho účelem.

Poddat se tomu znamená poddat se té bolesti, poddat se utrpení a hlavně poddat se sobě samému.

Uprchlík a pronásledovatel

Rozpoznat roli, kterou v tomto rozdělení hrajete je vcelku snadné. Pokud to bylo vaše dvojče, kdo vás opustil první, jste pronásledovatel. Pokud jste odešli první vy, jste uprchlík.

Pronásledovatel pokračuje v pronásledování a uprchlík v útěku tak dlouho, dokud trvá ono "zrcadlení", jakýsi druh hry na přetahovanou. Pronásledovatel se nevzdává a neustále hledá nové způsoby jak uchopit situaci a roznítit plameny znovu. Vzdá to, až když neví kudy dál. Ego je u moci tak dlouho, dokud si uvědomuje ono iracionální chování.

Jakmile kapituluje, pronásledovatel si brzy uvědomí, že vlastně celou tu dobu nebyl pronásledovatelem, ale uprchlíkem.

Jste z toho zmatení?

Dvojplameny jsou si navzájem zrcadlem - vaše dvojče jste vy. Tím, že pronásledujete navenek (své dvojče), pronásledujete své vlastní připoutání k němu, pronásledujete to, co si myslíte, že by láska měla být.

Pronásledujete pohádku, svou vlastní představu, kterou jste si vybudovali ve své mysli a chcete ji nějak uchopit a ono to nejde. Je to jako držet rukou vodu - láska je tekutá, láska proteče skrz.

Takže po tom všem pronásledování, jediné co získáte je uvědomění si, že jste celou tu dobu utíkali sami před sebou a protože váš dvojplamen jste vy, když pronásledujete jeho, utíkáte před sebou a tudíž i před ním.

Takže teď, jakmile jsme si vyjasnili, že jak pronásledovatel tak uprchlík jsou ve skutečnosti uprchlíci...teď konečně můžeme pochopit, že není žádná možnost být spolu.

Co teď? Nechte to být.

Jakmile odstraníme všechny emoce, odsuzování a očekávání, zbyde pouze láska. Láska se nachází v tichosti duše. Láska je nečinná, k ničemu se nepoutá, nic nepotřebuje. Láska je ona jemná energie prostupující všechno stvoření. Láska je to, co přivádí vaše bytí k vzestupu. Láska je harmonie a hudba vesmíru, láska je všechno, co je.
Uvnitř tohoto klidu a ticha najdete vědění, že jste pouhou nádobou a tato nádoba je pouhou iluzí. Jediná pravda je láska.

S veškerou láskou napsala: LJ Vanier
Přeložila: Eidheann
Zdroj: http://isoulscience.com

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

kristýna z IP 212.79.110.*** | 27.12.2015 13:48
Když jsme s mužem dvojplamen dvojčata můžeme mít spolu dítě ? :)
Eidheann | 28.12.2015 19:26
Ahoj Kristýno, nevím o tom, že by to nešlo. :)
Veronika z IP 109.224.68.*** | 4.1.2017 16:54
Dobrý den,
je někde lépe popsána fáze která k tomuto vede?
Byli jsme spolu 3 roky, první rok byl krásný ikdyž jsem trochu utíkala já. Druhý byl takové poznávání, občas hádky ale pořád moc krásné. O třetím roku jsem se začala hrozně bát, že jsem tomu vztahu propadla a že mě opustí. Vnitřní nejistoty, on mě stále upozorňoval, že není poč, ale já už byla hrozná, projevovala se to žárlivostí. On se to snažil vydržet, ale zároveň ho to ničilo a nechtěl se omezit jinak. Teď jsem doozvěděla, že se hodně trápil. Vlastně mi to říkal, ale já myslela že to projevem více lásky spravím, že jsme si souzeni. Bohužel to už nevydržel, pobrečeli jsme si spolu několik dní, ale už to rozhodnutí nechtěl vzít zpátky. Moje další kontaktování ho blokovalo. Po měsíci jsem se dozvěděla, že už prohlašuje, že mě nemiluje že necítí nic. Dokonce uvažuje o navrácení k ex. Úplně mě zablokoval. Všechno to sedí .. Já jen pořád přemýšlím, že kdybych si to uvědomila dřív že je můj dvojplamen, tak jsem mu ten prostor o který žádal mohla dát. Měla jsem se zaměřit více na sebe, byl to můj problém nejistoty. On sám řekl, že jsem naši lásku zabila. Už je ale pozdě. Teď asi už zbývá jen pracovat na sobě, že?
Katka z IP 78.99.207.*** | 24.9.2017 23:42
Stalo sa mi toiste ale boli sme spolu dva roky... Po rozchode ktory bolel vsak dopadlo to tak, ze sme kazdy den spolu. Rovnako tuzil navrat k svojej ex, rovnako aj po inych zenach, no beznadejne... Rovnako ma nechcel vidiet dalsich 7 mesiacov vravel ze navrat ku mne by sa nedal ani keby som dokonala, no presli dalsie dva mesiace, vsetko som upustila, hore sa pytala preco a dostala som odpoved dvojplamen a vraj uz nikdy na dvojplamen nezabudnem... Lenze dostala som aj pocity silu a "vedomie" vedomie v to ze viem, ze znova spolu budeme. Akoby mi to kazda bunka vravela. Len sa musim zmenit ja znova milovat seba a postupit s vedomim... Mozno sa mylim, ale ostali sme kamarati. Stretavame sa pravidelne skoro az kazdy den ... Mame spolu aj intimny vztah, sme prepojeny myslienkami, nic nehovorime ale vieme co ten druhy chcel povedat, pomahame si podporujeme sa.... A teraz, som po dlhej dobe znova citila to spojenie ako ked sme sa spoznali. Ten domov pocit ze som doma, ze som v bezpeci. :)
A vsade vidim jednotky, co v dvojplamenoch znamena ze som sa duchovne posunula a moj dvojplamen je znovu na mna dusebne aj psychicky aj fizycky pripraveny... Tak uvidim. Nechavam to volne. Na nic netlacim. Mozno nas vesmir opat spoji ;). Mozno ostaneme uz len dobry priatelia... Ale ten pocit domova. Viem ze uz mi ho nik iny neda len on a jeho pritomnost...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a sedm