Kdo je Bohyně?

Napsal Eidheann (») ve středu 27. 1. 2016 v kategorii Jin/Jang - mužská a ženská energie, přečteno: 2038×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online0.jpg

Bohyně je žena, která se vynořila z hlubin sebe samé. Je ženou, která poctivě prozkoumala svou temnotu a naučila se ctít své světlo. Je ženou, která se umí zamilovat do ohromných možností, které skrývá. Je ženou, která zná kouzelná a tajemná místa své duše, posvátná místa, která vyživují její duši a díky nimž dosahuje úplnosti. Je ženou, která vyzařuje světlo. Je magneticky přitažlivá.


Když vejde do místnosti, jak muži tak ženy cítí její přítomnost. Je mocná i jemná zároveň. Vládne mocnou sexuální energií, která nevychází z jejího vzhledu. Má tělo, které zbožňuje, což je patrné z toho, jak přirozeně se v něm cítí a pohybuje. Miluje krásu, světlo a lásku. Je matkou všem dětem. Životem pluje bez námahy a s půvabem.


Umí léčit pohledem a dotekem ruky. Je prodchnutá smyslností a bezstarostně erotická, sex je pro ní způsob jak sdílet s druhým člověkem dotek božství. Je ztělesněním soucitu a moudrosti. Neúnavně hledá pravdu a vždy se zajímá o něco, co ji převyšuje. Je ženou, jejímž smyslem života je směřovat stále výš a vládnout s láskou. Je ženou zamilovanou do lásky. Je si vědoma, že jejím osudem je radost a že se o ni má dělit s ostatními a léčit jejich zranění. Je ženou, která poznala, že její partner je stejně zranitelný, ztracený a vystrašený, jako bývala ona.


Porozuměla jizvám v duši muže a ví, že společně dovedou léčit jeden druhého. Je ženou, která přijímá sebe samu takovou, jaká je. Stejně tak přijímá druhé takové, jací jsou oni. Je schopna odpouštět si své chyby a stejně tak odpouští druhým ty jejich, i v případě, že je napadena. Je ženou, která umí požádat o pomoc, když ji potřebuje nebo pomoci druhým, jeli o to požádána. Respektuje hranice - své i druhých. Vidí Boha v očích každého člověka. Vidí Boha ve svých vlastních očích. Vidí Boha v každé životní situaci. Je ženou, která přijímá zodpovědnost za všechno, co ve svém životě vytvoří. Je ženou, která je za všech okolností oporou a umí rozdávat. Je Bohyní."

Kenya K. Stevens

Zdroj: http://thejourneyofalotus.blogspot.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Ctvrtka z IP 195.113.244.*** | 28.1.2016 08:05
Děkuji. Moc.
Zuzana z IP 78.80.247.*** | 28.1.2016 20:09
Děkuji za počtení! Opět v ten pravý čas, kdy v sobě hledám tu skutečnou ženu. Podobné věci si poslední dobou uvědomuji a těší mě, že to, snad, cítím správně :)
Geri z IP 178.77.199.*** | 29.1.2016 11:03
Skvělý článek Eidheann, děkuji. Naprosto s ním souzním :-)
Eidheann | 29.1.2016 17:57
Taky se mnou rezonuje :-)
Luna z IP 193.164.219.*** | 14.6.2019 15:25
Děkuji! To je prostě radost číst ;) Já mám takový pocit, že jsem také prošla takovou transformací do bohyně a to hlavně v těhotenství. Připadala jsem si jako těhotná Amazonka, úplně mě to spojilo s přírodou. No a potom taky, když jsme začali s manželem provozovat tantru, to mě změnilo také hodně. Nejdřív jsme si zašli do tohoto salónu www.eroticpraguemassage.com/masaz/tantricka-masaz/ a potom jsme se tomu začali věnovat ještě více do hloubky.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a pět