Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu

Napsal Eidheann (») ve středu 16. 12. 2015 v kategorii O lásce, přečteno: 3928×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinemysterious-woman-in-purple-225860.jpg

Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, nemůžete zůstat spát. Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu, každá část vaší duše bude vzrušená, ne jen vaše sexuální orgány, natožpak vaše srdce.

 Upřímně, pokud preferujete normální život, zůstaňte s normální dívkou. Pokud chcete ochočený život, hledejte jen ženu, která si dovolila být ochočená. Pokud jen chcete ponořit palec do tekoucí vody Shakti, zůstaňte s opatrnou, ochočenou ženou, která se ještě nevrhla do divočiny Posvátného ženského oceánu. Je pohodlné milovat ženu, která ještě neaktivovala své vnitřní posvátné síly, protože ona netlačí na vaše spínače. Ona vás nebude zkoušet. Nedotlačí vás abyste se stali svým nejvyšším Já. Neprobudí zapomenuté a otupělé části vašeho ducha, který vás nutí vzpomenout si, že život nabízí mnohem více než jen tohle. Nepodívá se do vašich vyhaslých očí a nepošle šíp odlehčení pravdy skrze vaše tělo, třesoucí vámi, abyste se probudili a rozdmýchává ve vás dlouho ztracené touhy pro Lásku duše.

Opatrná, neprobuzená žena bude krásně uspokojovat a těšit vaše ego, srdce a tělo. Bude tiše kráčet po vašem boku a vytvářet pocit, že jste potřební, zodpovědní, a že naplňujete svou mužskou roli. Pokud vám toto stačí, tak to přijměte, milujte ji z celého vašeho srdce, zůstaňte jí věrní a denně jí děkujte za dar její mírné, neohrožující ženské přítomnosti ve vašem životě.

Pokud vám tohle nestačí, pokud vaše srdce, tělo a duch prahne po „jiném druhu ženy“, té Divoké – pak vězte, že jste na vrcholu Duševního posunu transformace. Vězte, že děláte závažné rozhodnutí s karmickými následky.

Pokud si zvolíte vstoupit do aury a těla ženy, jejíž spirituální ohně planou, přijímáte, že potřebujete jistý stupeň nebezpečí a riskování, abyste rostli. Pokud jednou začnete milovat ženu této přirozenosti, musíte přijmout totální zodpovědnost za životní změny, které budou následovat. Váš život nebude stále ospale pohodlný. Váš život vám nedovolí zůstat uvíznutí ve starých kolejích a stagnujících rutinách. Váš život dostane radikálně novou příchuť a vůni. Budete zažehnutí přítomností divoké ženskosti, a to začne vysílat elektrické šoky spirituálního světla skrze váš celý čakerní systém, nalaďující vás na volání Božství.

Volba být sexuálně a romanticky intimní s probuzenou ženou vyžaduje mužskou odvahu kráčet nebojácně do neznáma. Ale budete sklízet odměny nad vaše mentální chápání. Vezme vás do neobjevených světů mystérií a kouzel. Povede vás okouzlená a napůl opitá láskou do divokých lesů smyslné extáze a zázraku. Ukáže vám posvátná nebesa naplněná hořícími hvězdami, že začnete pochybovat, zda stále žijete na stejné planetě, na které jste se narodili.

Zlomí vás a roztrhá vás tak, že vaše divoké vášnivé srdce vás přivede touhou napůl k šílenství. Budete ji chtít pohltit a prostoupit jí na každé úrovni tak, jak vaše mužská esence může pohltit a prostoupit svět – osvětlujíc Vesmír vaší oddanou láskou.

Uvidí vás tak, jak jste nikdy předtím nebyli viděni.

Bude vám důvěřovat.

Bude vás uznávat.

Bude uznávat vaše snahy udělat ji šťastnou.

Bude oceňovat vše dobré co děláte a vše dobré, čím jste.

Neuteče od vaší temnoty, protože vaše temnota ji neděsí.

Přivede vás polibky, pohlazením a láskou zpět do života. Bude mluvit slovy, kterým vaše duše rozumí. Nebude vás trestat za vaše chyby.

Je to obrovský risk milovat probuzenou ženu, protože najednou neexistuje místo kam se schovat. Vidí všechno, proto vás může milovat s hloubkou a přítomností, po které vaše srdce a tělo tak těžce prahne, tak dlouho, tak intenzivně… že pochybujete, zda jste vůbec byli živí po celou tu dobu, co byla pryč. Milovat takovouto ženu je rozhodnutí, které uděláte abyste začali žít nadšeně s vaší duší v plamenech. Váš život už nikdy nebude stejný po tom, co jste pozvali její energii dále.

Vezměte tento risk na sebe nebo udělejte krok zpět, zůstaňte s normální dívkou a přijměte jiný, bezpečný, pohodlnější a tak nějak klidnější život.

Jen se ujistěte, že pokud si vyberete to druhé, nebudete trávit zbytek vašich dnů dívajíce se zpět přes rameno, napjatí uvidět ještě jednou mlhavou vizi Ženského tajemství, které nyní zmizelo z dohledu. Dávno odešla… po spirále vzhůru zpět ke hvězdám, vzdáleným galaxiím a ráji… odkud přišla.

Překlad: Martina Atiriamin, www.slunecnabrana.eu

Autor: Sophie Bashford

zdroj: http://firstcontactgroundcrewteam.com/


Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

copyright © 2015 Iva Radulayová

Článek je možno šířit či kopírovat k nekomerčním účelům, a to v nezměněné podobě a s uvedením autora.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Martin z IP 89.203.218.*** | 16.1.2016 22:16
...a upřímně: kolik takových asi najdu v odpovídajícím věku? ;-)
...jako šafránu :-))
...to přece není o rozhodnutí... ale o tom zda jste s někým energeticky na stejné vlně ;-)
Zuzana z IP 78.80.247.*** | 20.1.2016 22:43
A víte co? Možná mě budete mít za naivku, ale stojím si za tím, že dvě duše na stejné "duchovní úrovni" se zkrátka přitáhnou do svých životů. Pokud bude muž tím Probuzeným mužem, tak mu podle mě osud bránit nebude, aby byl s Probuzenou ženou :)
Geri z IP 178.77.199.*** | 21.1.2016 09:42
Myslím, že probuzený muž bude ve svém životě těžko akceptovat neprobuzenou ženu. Taková žena mu prostě nebude nic říkat, nebude ho přitahovat, určitě ne dlouhodobě. Taková žena mu bude připadat prázdná. Pokud muž takovouto neprobuzenou ženu akceptuje, nebude se nejspíš jednat o plně probuzeného muže :-)
Martin z IP 194.228.196.*** | 7.3.2016 09:30
Zuzano, já naprosto souhlasím... jak říkáte »duše na stejné "duchovní úrovni" se zkrátka přitáhnou«

...když jsem napsal »energeticky na stejné vlně« myslel jsem to naprosto stejně...

...k tomu poznání mne život dovedl ;-)
Martin z IP 194.228.196.*** | 7.3.2016 09:46
Prostě jsem chtěl jen naznačit, že mám pocit, že těch duší co dorůstají k duchovní "maturitě" / resp. probuzení jak se píše zde / těch je mezi námi zoufale málo...

...cítím se tu  často jako cizinec :))

Rozumějte prosím, to není negativita, jen konstatování faktu... ;-)

Nejspíš mi to budete vyvracet, ale uvědomte si že vy jako ženy to máte snazší... žena je tím kdo si vybírá, ten kdo se musí snažit je muž :)) žena je prostě tou vládkyní...

Ono i to tzv. probuzení bývá asi dost subjektivně chápáno a dalo by se tom diskutovat... co to vlastně znamená? Co je pro vás probuzení?
Geri z IP 178.77.199.*** | 7.3.2016 10:54
Ahoj Martine.
Zjednodušeně by se dalo říct, že neprobuzený člověk žije v Matrixu. V umělém světě založeném na kontrole a ovládání, na starých zažitých zvyklostech. Lidé žijící v Matrixu jsou jako poslušné ovce, které vše přijímají a moc nepřemýšlejí. Bývají i nespokojení, ale ze strachu ze změny a z pohodlnosti nic nedokážou změnit.
Probuzený člověk ví, že je něco víc než Matrix a dělá vše proto, aby z něj vystoupil a dosáhl svobody, svobodné vůle a svobodného konání. Probuzený člověk dokáže naslouchat svému vnitřnímu vedení, ví, co chce, co je správné a podle toho koná.
Probuzených lidí stále přibývá :-)
Jelikož jsou tyto stránky věnované především dvojplamenům, je třeba osvětlit, že u těchto párů to ani tak není o rozhodnutí milovat někoho (kohokoli) probuzeného. Jedinci v páru jsou vlastně jedním celkem jenom utvořeným ze dvou částí. Jedná se tedy o lásku sama k sobě. A člověk se asi ani nemůže najednou rozhodnout  milovat, k tomu musí dospět - dozrát uvědoměním. Naprostá láska sama k sobě, milování sama sebe a to na všech úrovních -  duchovních, duševních i fyzických nás přímo vrhá do láskyplné náruče našeho dvojplamene. Můj dvojplamen jsem totiž já, jsme jeden, jen naše fyzické tělo je rozděleno na dvě části. Naprostým opuštěním Matrixu, dosažením úplné svobody, dochází u dvojplamenných párů k dorovnání a sjednocení vnitřního vnímání a mysli. Mystérium úplnosti je završeno fyzickým spojením při milostném aktu. Všechny složky - duše, mysl i tělo pokořily hranici rovnováhy – dochází ke splynutí v celek obsahující VŠE.
Martin z IP 194.228.196.*** | 30.5.2016 18:20
Ahoj Geri, moc děkuji za obsažnou odpověď, konečně jsem se dostal k odpovědi, kterou jsem stále odkládal, jelikož nemám rád povrchní úsudky, a chtěl jsem to vše tady důkladněji projít a procítit...

Takže nejdříve k první části o Matrixu... jsem příjemně překvapen tím že to vnímáš takto, protože moje zkušenost je taková že i duchovně pokročilé ženy často realitu Matrixu odmítají přijmout, nechtějí o ní jednoduše slyšet (tak trochu strkají hlavu do písku)... (hlavně protože  on Matrix není tak úplně pozitivní)

Takže tohle říkám jako kompliment ;-)

...každopádně, stále zůstává původní otázka.. jaké procento je těch probuzených v populaci? těch kdo nejen tuší že jsou manipulováni... ale začínají i tušit jak Matrix funguje a přemýšlejí jak se od něj osvobodit...?!

zbytek v dalším...
Martin z IP 194.228.196.*** | 30.5.2016 18:41
Geri k druhé části, k dvojplamenům...

nejdříve jsem to asi nechápal úplně správně, znovu jsem si pročetl mnoho textů a nakonec jsem objevil asi ty nejpodstatnější:

divine-love.quicksnake.cz/Co-je-to-dvojplamen/ O-dvojplamenech
divine-love.quicksnake.cz/Co-je-to-dvojplamen/ Co-je-treba-pochopit-I

Jsou to fakt dobré texty, což bohužel nelze říci o všech textech zde... ostatně jsem nechal pár poznámek u některých...

Z celého srdce, z celé své duše a intuitivně (s vědomím toho, že každý nese karmické následky za zavádějící informace, které veřejně šíří) teď musím říci že nejvíce problematické jsou výroky o tzv. "lásce k sobě"... spousta autorů o tom píše, psycholové to doporučují, ale málokdo chápe co to vlastně znamená!!

Tento web je trochu matoucí, protože se na první pohled tváří jako že je o vztazích... ale hodně mi došlo když jsem narazil na toto, cituji:

1. Vztah? V první řadě je třeba zmínit, že již používání slova vztah je v tomto případě velice problematické...

Co z toho vyplývá? Přestaňte se snažit o vztah. ...

Dvojplameny se oproti vztahům liší, protože jsou oba energie jedné a té samé duše, která se ve stejnou dobu inkarnovala do dvou nebo více těl...

Nemohu intuitivně tak úplně přijmout výrok "Jedinci v páru jsou vlastně jedním celkem jenom utvořeným ze dvou částí. Jedná se tedy o lásku sama k sobě."

VŽDYCKY MUSÍ ČLOVĚK ZAČÍT UVNITŘ SAMA SEBE. A TO PLATÍ I PRO tzv. DVOJPLAMENY...

nepochybuji o tom že existence dvojplamenů je možná... i když asi bude těžké to rozlišit od případů, kdy jsou dvě duše prostě natolik blízko ve vibracích že se cítí velmi blízcí...
Martin z IP 194.228.196.*** | 30.5.2016 18:49
Shrnutí: takže ÚPLNĚ PRO KAŽDÉHO (i pro dvojplameny) PLATÍ ŽE NEJDŘÍVE MUSÍ DOSÁHNOUT VNITŘNÍ JIN-JANG ROVNOVÁHU SAMA-SEBE!

Tohle je "láska sama k sobě":

*MY VŠICHNI JSME JIN-JANG, nebo chcete-li DUŠE*

a ty dvě složky jsou v podstatě dvě nezávislé bytosti... a tam je třeba začít s láskou, mezi těmi dvěma,  O TOM TO JE!

1. hmotný člověk z prachu země — ten který přichází zdola

První část duše je tmavá část „jin“ — to je fyzické tělo se svým vědomím ega /ženské energie v člověku/ které má centrum v oblasti solar plexu. Na vnitřní rovině lidské bytosti se jeví i chová jako naprosto samostatná bytost orientovaná na nízkovibrační program „sobectví a oddělenosti“.

2. duch — ten který přichází shora

Tím druhým je světlá část „jang“ ve vibrační rovině duchovního světa je velmi jemné /fyzickému zraku neviditelné/ duchovní tělo se svým vědomím ducha /mužské energie v nás/. Místně je jeho vědomí situováno do oblasti srdce…

Tělo emocionální je úzce propojeno s egem a jeho programem „sobectví a oddělenost“, tělo mentální je propojeno stejně těsně s naším individuálním duchem a jeho nosným programem „láska a sjednocení“.

POZNEJTE SAMI SEBE!

www.ragauian.cz/stvoritel-satan-a-studijni-program-lidske-duse-v-hmotnych-svetech-1/
Martin z IP 194.228.196.*** | 30.5.2016 18:55
s <3 všem duším, které už nechtějí být ve vězení...

Skvosty Tomášova evangelia, které církev naprosto záměrně zlikvidovala, protože se tato pravda nehodila do programu ovládání lidských duší:

Tomáš 106
Ježíš řekl: Když dva učiníte jedním, stanete se Syny člověka. A když řeknete: "Horo, pohni se", tak se pohne.

Tomáš 48
Ježíš řekl: Když dva spolu uzavřou mír v jednom domě, pak mohou říci hoře: "Pohni se", a ona se pohne.

Tomáš 22
Ježíš jim řekl: Když z dvou uděláte jedno a vnitřní připodobníte vnějšímu a vnější vnitřnímu a to, co je nahoře, uděláte jako to, co je dole a když to, co je mužské a to, co je ženské, učiníte jedním jediným, aby mužskost nebyla mužskostí a ženskost ženskostí … pak vejdete do království.

www.ragauian.cz/jakym-zpusobem-a-proc-z-nas-po-tisicileti-cirkev-dela-idioty-9/
Geri z IP 92.62.238.*** | 31.5.2016 08:14
Ahoj Martine,
existence dvojplamenů není jen možnost, kterou jsi schopen připustit,  ale je to naprostá realita a život, který v současné době prožívá spousta párů na vlastní kůži.
Jaké procento probuzených v populaci je, to nevím. Netuším ani, zda se někdo podobným průzkumem zabýval. Nicméně je jisté, že toto procento stále narůstá. Je to přirozený vývoj - evoluce. Návrat Země do bodu nula, do počátku stvoření – vývojový kruh se uzavírá.
Tento web založila Eidheann pro všechny dvojplameny i pro ty, co se o koncept dvojplamenů zajímají. Zveřejňuje zde všechny dostupné články. Sama uvedla, že ne se všemi se plně ztotožňuje, ale že každému nechává prostor k tomu, aby si udělal svůj vlastní úsudek.
Výrok o vztazích, který cituješ, popsala  právě Eidheann v jednom ze svých článků, takže nejlépe by ti to mohla objasnit právě ona sama.
Já se ti plně mohu vyjádřit a obhájit pouze to, co jsem popsala ve svých vlastních článcích (většina z nich je zveřejněna i tu na webu, všechny pak na mých stránkách dvojplameny.wordpress.com/ ), které všechny vycházejí z mých přímých autentických zkušeností, zjištění a prožitků. Nezabývám se teorií a domněnkami, ale praxí. Stejný podklad má i mé konstatování, že páry dvojplameny jsou jeden celek pouze rozdělený do dvou částí. Z počátku každá část celku vykazuje jisté rozpory ve své rovnováze. V každé části jsou některé složky více jin a jiné zase více jang. U dvojplamenu s převažující ženskou složkou bývá nerovnováha většinou v tom, že více hledí na ostatní než na sebe, více pozornosti, citu a zájmu směřuje i ke svému partnerovi než k sobě. U mužských dvojplamenů je to zase naopak. Ženský dvojplamen se tedy musí naučit hledět a zajímat se především sám na sebe. Musí se naučit otevřít svoje srdce především sám pro sebe. To znamená nedělat kompromisy, nepřijímat do života nedokonalé věci. Neříkat si, že mu to stačí, že pro něj je to tak dobré. Pokud netrpělivě a nedočkavě do svého života přijme něco nedokonalého, nějakou náhražku, spokojí se s tím, nemůže mu do života vstoupit to pravé dokonalé, protože tam pro něj z důvodu zaplněnosti všemožným „harampádím“ není místo. Je třeba všechno to nedokonalé, všechna ta provizoria vyhodit a udělat místo tomu pravému a správnému, i za cenu, že si na to nějakou chvíli budeme muset počkat. To nedokonalé, provizorium a náhražka ho stejně nebude naplňovat a dělat mu potěšení, protože budeme tušit a cítit, že to, dokonalé právě pro něj, někde je…. Postupně neustálým hledáním a zkoušením různých náhražek, přijde na to, že než se stále zabývat něčím, co ho stejně nedokáže naplnit a uspokojit, je lepší drahocennou energii směřovat a věnovat sám sobě a nalezení spokojenosti a naplnění uvnitř sebe. Pěstování sebelásky a tím vyrovnávání polarit přijímání a dávání u ženského dvojplamene se současně vyrovnávají polarity partnerského dvojplamene. To znamená, že i on je potom schopen projevit lásku a pozornost ženskému dvojplameni.
V tvém, posledním příspěvku citace Tomášova Evangelia, je popsán princip mysteria úplnosti – sjednocení dvojplamenů – plné dorovnání každé z obou částí a zároveň celého celku.
Všechny tyto věci se ale člověku, který neprožil koncept dvojplamenů na vlastní kůži, mohou zdát nepochopitelné a nereálné.
Ivana „Geri“ Kutnarová
Tamarinda z IP 50.67.9.*** | 9.6.2016 20:04
Zdravím :) souhlasím, že spousta článků o dvojplamenech je zavádějících nebo matoucích nebo mají jen kousek "pravdy". K hlubšímu pochopení konceptu DP vřele doporučuji naposlouchat přednášky Ivanky Adamcové, kde najdete "deep understanding" Jednoty a i DP. Dá to práci, není to ještě pro každého, ale stojí to za to ;-) (některé jsou volně na youtube, ostatní zdarma na vyžádání na jejích stránkách).

Jinak k otázce kolik je v probuzených žen? ... probuzených lidí (resp. lidí schopných se nyní probudit) je údajně 8% (celoplanetárně, ale střed Evropy je v tomto přece jen trochu speciání ;-).

Tak držím palce! ... všem, i těm, kteří to zvládnou o něco později ;-)
Robert z IP 94.229.92.*** | 30.6.2016 12:51
Co znamená vědomá žena...? Drahý příteli...je to žena se všemi slabostmi a nedokonalostmi...se vším nadáním i neschopností...se vší láskou a nenávistí...se všemi klady i zápory...v takové kvalitě...jakou může stvořit pouze Bůh... Nemá to nic společného se znalostmi dějin vesmíru... A proč je probuzená...? Protože ona už to o sobě ví...už nežije domněnky o sobě...ona už ví... Už se neskrývá za kostýmky momentálních identifikací... A proč ji nevidíš...?...protože pořád spíš v mrákotách... Je viditelná jasně a zřetelně...vědomému muži... Láska si nikdy nevyžaduje důkaz o lásce... Láska ...lásku vidí...vždy...a všude... Pouze světlo rozezná světlo... A co je vědomý muž...? Přítomnost...už víš...že máš jeden...jedinej...pokus......na všechno... Je pouze...teď... Možná ti byli vydány střípky vzpomínek na minulost... Možná velmi intenzivně cítíš vibrace minulosti...ale už víš...že je to nepodstatné... Teď...jeden jedinej pokus.... Mířit...a střílet...ses za ty tisíce let už naučil... Teď...vlož se do toho šípu...celý...Buď tím šípem světla...a protni tu temnotu......
P.S... Mimochodem...potkat svůj dvojplanem...považuj za povolávací rozkaz... Ale nestane se tak...dokud nebudeš připravený... Potkat svůj dvojplamen...to je zážeh...Je to zážeh k něčemu...co tady ještě nebylo... Jestli potřebuješ vědět k čemu...raději spi dál... Vědomí muž ví...že se vydává někam...kde ještě nikdo nikdy nebyl........


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a osm