Světská potěšení a proces transformace – sex a osvícení - Inelia Benz

Napsal Eidheann (») v úterý 18. 3. 2014 v kategorii Tantra a duchovní rozměr sexuality, přečteno: 1936×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineopen-heart-divine-love-heart.jpg

Když přijde na světská potěšení, nebo potěšení lidského těla, první věc, která nás napadne je sex. Samozřejmě existují další potěšení těla jako je jídlo, pití, příroda, hudba, umění, konverzace… všechna potěšení získáváme z našich fyzických smyslů, z našeho těla a naší mysli.


Světská potěšení nejsou neslučitelná s transformací. Ve skutečnosti nám mohou pomoci. Nicméně, mají dvě strany, stejně jako jakákoliv jiná modalita založená na těle, mysli nebo duchu.Pro naši existenci na Zemi je láska úzce spojená s potěšením. Řečeno fyzikálně, vytvářejí spoustu identických chemikálií. Říkáme věci jako "miluji tanec", "miluji jídlo", "miluji sex".Vím, že já ano.Být bez toho, není řešením. Oddávání se všem potěšením se také může stát pastí. Způsob, jakým se dostaneme do pasti je, že sexu a fyzických potěšení se zmocní naše ego nebo malé já.Například sexuální harmonie. Obě strany jsou si plně vědomy, že jsou božskými bytostmi a chtějí vytvořit sféru božské lásky, která je větší než individuální části dané k sobě. Je to mocný koncept. Tady je klíčem záměr. Plně si užívej a miluj toho druhého. Když se slova stanou takovými jako "jsi moje a jenom moje", "nechci se o tebe dělit", a vyplavou napovrch jiné kontrolující a vlastnící energie, proud už není tím, čím mohl být.
Obě strany mohou jít do transformace skrze potěšující vztah, ve shodě být výhradně jeden pro druhého tak dlouho, jak bude potřeba. Toto je doporučováno hlavně na začátku, kdy se obě strany vyrovnávají s velkým proudem lásky a změnami.
Nicméně, problém vzniká, když to není shoda, ale nutnost kvůli nejistotě, kontrole, strachu, vzteku nebo žárlivosti.Někteří lidé, kterým jsem pomohla poskytnutím transformační konzultace mi oznámili, že se během toho stali sexuálně vzrušení. Takže porozumění, jak je energie lásky propojená se sexuálním potěšením, fyziologicky řečeno, pomáhá dostat se přes toto stádium, které by se jinak stalo pro rozvoj jedince konečnou. Konečným bodem se to stává, protože hodně lidem se sexuální energie a práce duše zdá být neslučitelná, kvůli naší výchově.
Energie, kterou člověk pociťuje během procesu, který jej vzruší, je božská láska. Ve skutečnosti cítí sami sebe. Svou pravou podstatu. Klíčem je nechat fyzické pocity plně se energeticky vyjádřit a nechat je expandovat tak hodně jak mohou, zaplavit tělo, místnost a celou Zemi, pokud je to potřeba. Tato energie je součástí člověka a musí jím být přijata.Sexuální vzrušení a libido narůstá, když jdeme po cestě lásky k transformaci, což je důvod proč svým studentům říkám, aby si našli přítele nebo přítelkyni. Hej, proč si neužít zkušenosti a nevzít všechny výhody, které nabízí!!!


odkaz na zdroj: http://www.ascension101.com/en/ascension-information/3-february-2009/10-carnal-pleasures-and-the-ascension-process-sex-and-enlightenment.html

Převzato z: http://svetlojelaska.blog.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Luelin z IP 193.164.219.*** | 10.6.2019 12:38
Skvěle napsáno, hlavně to o transformaci potěšující vztah. Je prostě potřeba, aby oba ve vztahu začali nejdříve s láskou k sobě samému a potom je možné rozvíjet další vztahy a ty jsou pak skutečně šťastné. Je také dobré si dopřát občas oba nějakou tu rozkoš, u nás bylo skvělé společně si dopřát tantrickou masáž erotic-massage-praha.com/masaz/tantricka-masaz/


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a pět