Setkání s dvojplamenem

Napsal Eidheann (») ve středu 10. 2. v kategorii Vaše příběhy a zkušenosti, přečteno: 1065×
10338242-10152508575688185-518115766635908879-n.jpg

Jaké bylo mé setkání s dvojplamenem? Co mi přineslo a jak probíhalo?

Jelikož jsem se v této situaci dost ztrácela a hledala odpovědi, rozhodla jsem se, stručně vám tento vztah přiblížit. Možná prožíváte něco podobného a moje zkušenost vás posune dál.

V životě jsem potkala nespočet spřízněných duší, také duchovního partnera a myslela jsem si, že mne již nic nemůže překvapit. Stalo se tak - můj život je stále překvapující.

Měla jsem pocit, že vztah na úrovni duše jsem si vyřešila s duchovním partnerem, ale do života mi vstoupil dvojplamen. Nikdy jsem nehledala mezi těmito vztahy duší rozdíl. Považovala jsem partnera duše za svůj dvojplamen. Ale nebylo tomu tak. Mezi tímto spojením dvou duší je velký rozdíl.

To co nyní popisuji, je můj prožitek. To jak vztahy vnímám, prožívám a cítím.

S partnerem duše jsem krátce žila. Byl to vztah nevztah, spíš takové přátelství, které nemělo dlouhého trvání. Cítila jsem k němu pocitovou vazbu, určitou blízkost na úrovni duše. Něco jako můj bratr či otec. Dobře jsme si rozuměli v názorech na život, ale v životě již ne. Přesto, že duchovní spojení bylo silné, realita byla jiná. Vztah nefungoval. Jeden pro druhého jsme se však stali inspirací a duchovně se posouvali vzájemně dál. Tento muž neměl moji plnou důvěru. Věřila jsem mu, ale ne důvěřovala.

Setkání s dvojplamenem bylo jiné. "Náhody" mě přiváděly stále ke stejnému muži a já se Andělů a Boha ptala proč. Proč zase s tímto člověkem mám něco řešit. Zpočátku jsem ho považovala za dalšího muže, který mi "komplikuje život" a podle toho se i chovala. Zařadila jsem si ho do škatulky "nepříjemností" a slepě se k němu vracela stále a stále. Až do té doby, než jsem změnila úhel pohledu, "otevřela oči" a taky lépe naslouchala Andělům. Všimla jsem si, že tento muž, pro mne zcela neznámý, se mi při každém setkání snaží nějak pomoci. V té době jsem si začala více všímat toho, co se při našich jednáních děje.

Jakmile jsem se více zaměřila na pocit, přešla z rozumu k srdci, zjistila jsem, že ten člověk je mi hodně pocitově blízký, ale jinak než-li partner duše. K tomuto muži jsem cítila hlubokou vnitřní vazbu. Nemusel nic říkat, jeho oči hovořily za vše. Ten pohled, jako bych v životě již někdy někde viděla, ale kde. Všimla jsem si, jak mu z hloubi své duše důvěřuji, což pro mne bylo tak nezvyklé. Měl můj respekt a hlubokou důvěru. Leckdy jsem cítila, co prožívá, co se mu honí hlavou. Napojení bylo opravdu velmi silné, hlavně při našich jednáních, když jsme si byli blízko - respektive, když si byly naše duše tak blízko. Blízko a přesto rozumově tak vzdáleni.


více na http://www.iljacz.eu/cesta-duse/spojeni-dusi/
-- 
S láskou Ilja
www.iljacz.eu

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Eidheann | 10.2.2016 13:46
Děkuji Iljo, že ses o svou zkušenost s námi podělila ;-)
Zuzana z IP 78.80.247.*** | 10.2.2016 22:01
S touto částí se (ještě více než se zbytkem text) naprosto ztotožňuji, lépe bych to nevystihla :)
" tomuto muži jsem cítila hlubokou vnitřní vazbu. Nemusel nic říkat, jeho oči hovořily za vše. Ten pohled, jako bych v životě již někdy někde viděla, ale kde. Všimla jsem si, jak mu z hloubi své duše důvěřuji, což pro mne bylo tak nezvyklé. Měl můj respekt a hlubokou důvěru. Leckdy jsem cítila, co prožívá, co se mu honí hlavou. Napojení bylo opravdu velmi silné, hlavně při našich jednáních, když jsme si byli blízko - respektive, když si byly naše duše tak blízko. Blízko a přesto rozumově tak vzdáleni."
Pořád mě udivuje, jak to každý máme jinak, a přitom to zároveň máme stejně :)
Robert z IP 94.229.92.*** | 20.7.2016 00:22
...to je prostě...šílené...absurdní..........to prostě k zbláznění..............


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a nula