Setkání s dvojplamenem - dovětek

Napsal Eidheann (») v sobotu 13. 2. v kategorii Vaše příběhy a zkušenosti, přečteno: 1181×
ilja.jpg

Je krásné, jak nás Vesmír spojuje. Jak nám posílá do cesty vždy učitele v tu pravou chvíli. Ne náhodou jsme ve spojení a to skrze spojení dvou duší – dvojplamene.

Z čista jasna mne napadlo, co asi tvé jméno znamená. Je dosti neobvyklé. A pak mě napadlo, neřeš ji, ale řeš sama sebe – co vlastně všechno symbolizuje oslovení „ILJA“.

 Před třemi dny jsem zveřejnila svůj příběh o setkání s dvojplamenem a dnes mi bylo sděleno, abych k příběhu dopsala ještě následující.

V tomto měsíci (únoru) je to přesně jeden rok, co mi Andělé změnily oslovení. Z křestního jména „Ilona“ se stalo oslovení „ILJA“.  Ve chvíli změny jsem tušila jen to, že mi toto nové oslovení přinese novou energii, kterou potřebuji na své další životní cestě.

Po čase jsem zjistila, že „ILJA“ je jméno mužské. Ptala jsem se Andělů, proč mám mužské jméno, když se chci přiblížit více ženské podstatě. Tenkrát mi sdělili, že není podstatné, jeli jméno mužské či ženské a kdo určil to, že toto jméno je mužské. Více jsem to tedy neřešila a užívala velmi ráda nové oslovení dál. Zalíbilo se mi a cítil jsem, že mi pomáhá posouvat se dál.

Abych věděla, jakou energii toto oslovení má, namalovala jsem si pro něj energetický obrázek, který jsem si vystavila na své hodně oblíbené místo.

Nyní vás možná napadá otázka, jakou spojitost má moje oslovení s dvojplamenným vztahem.  

Oslovení „ILJA“ je spojením ženy a muže, spojení ženské a mužské energie, nebo také spojením dvou duší. Duše ženy a duše muže.

V závěru mého příběhu o setkání s dvojplamenem se zmiňuji o tom, že každý půjdeme svojí vlastní cestou, že naše životy se rozdělují. Dnes mi přišlo na mysl, abych obrázek uklidila, že již splnil svůj účel. Ptala jsem se proč, vždyť oslovení dál používám. Když jsem se však na něj pozorněji podívala, užasla jsem. Najednou jsem v tom malém obrázku uviděla  něco zcela jiného, nežli obvykle.

 

Obrázek zachycuje spojení ženy (modrá barva písmenka „I+L“) a duše (fialová barva). Toto spojení je ovinuté sytě červenou barvou – barvou výrazné lásky. Zelená barva je barvou života a nejvíce je zachycena u písmenek „I+L“. Obrázek končí písmenkem „A- alfa“.

Když jsem nad obrázkem dříve přemýšlela, měla jsem pocit, že nejprve musí něco skončit a pak přijde nový začátek, který značí „A“. Že musím něco uzavřít. A tak jsem uzavírala a čistila vše, co se dalo. Dnes mi při pohledu na obrázek jasně došlo, že se mi skrze něj Vesmír snažil dát další znamení k tomu, co jsem měla v minulých měsících hlavně řešit. Tedy ke vztahu s dvojplamenným mužem, neboť jméno toho muže začíná na písmenko „J“.

Krásné je, jak se mi Vesmír usilovně snažil pomáhat, když jsem prosila o pomoc. Andělé mi často říkali, vše má svůj čas, buď trpělivá, vše se dozvíš v pravou chvíli. Ano, když dosáhneme určité úrovně vědomí a přijmeme třeba i věci méně příjemné, které nemůžeme změnit, dostane se nám „prozření či osvícení“. Svým způsobem je to potvrzení, že jdeme na své životní cestě správným směrem a může to být i odměna za naši víru.

Když jsem obrázek namalovala, dostala jsem k němu dost „neurčité vysvětlení“. Hodně obecné, v tu chvíli mi nic moc neříkalo, ale čas ukázal nesmírnou hloubku a obsáhlost jeho významu. A to ve více vrstvách, jejichž završením je ukončení dvojplamenného vztahu.

Koncem loňského roku mi Andělé sdělili, že budu měnit opět své jméno. Tenkrát jsem netušila proč, ale nevěnovala jsem tomu žádnou pozornost. Říkala jsem si, že až to bude aktuální, určitě dostanu upozornění. A toho se mi dostalo. S oslovením „ILJA“ se tedy loučím.

Mám vybrané nové jméno. Jméno hebrejského původu „Isabella“.

Každý z nás je jedinečný. Každý prožíváme svůj osobní příběh, přesto cítím, že společné sdílení životních příběhů je důležité, neboť tato doba je dosti specifická a s ní i naše životy.

Ve jménu lásky, s láskou a pro lásku Isabella / Ilja

PS:  A to vše se děje v měsíci, ve kterém jsem byla počata pro současný fyzický život. To vše se děje přímo kosmickou rychlostí. Za to vše, jedno velké - díky BOHU.

www.iljacz.eu

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a čtyři