Vaše příběhy

Napsal Eidheann (») ve středu 10. 2. v kategorii Vaše příběhy a zkušenosti, přečteno: 801×
tumblr-mae4pstv681rct3w5o1-500.jpg

Pokud se chcete podělit o nějaký ze svých poznatků, zážitků, o svou osobní zkušenost s dvojplamenem, můžete mi napsat, a já váš příspěvek uveřejním. 

Prosím, pište s dobrou vůlí podělit se, inspirovat, informovat, dejte si záležet, aby byl váš příspěvek článkem, který si lidé rádi přečtou. Vaše zkušenost nemusí být jednoznačně pozitivní, vyhrazuji si však právo neuveřejnit příspěvky, které by byly hanlivé, plné zlosti či odporu k tématu dvojplamenů a takové příspěvky, které by byly očividně odbyté, nebo psané pouze za účelem propagace vašich stránek či obchodních aktivit. Připojit odkaz na své stránky v případě kvalitního příspěvku samozřejmě můžete ;-) 

  • Váš článek by měl mít podpis: buď jméno, celé jméno nebo přezdívka, to záleží na vás. 
  • Nezapomeňte v e-mailu výslovně uvést, že si text (po případě který text) přejete uveřejnit. Ne každý, kdo mi napíše, má v úmyslu svoji zkušenost sdílet veřejně, proto prosím o vaše výslovné svolení, aby nedošlo k nedorozumění. 

Věřím, že budete vedeni především touhou pomoci ostatním problematice dvojplamenů porozumět.

Poznámka: Články uveřejněné v kategorii "Vaše příběhy a zkušenosti" vyjadřují vaše názory a zkušenosti a jejich uveřejnění automaticky neznamená, že se se vším co uveřejňuji, ztotožňuji. Naopak, tak jako i v jiných článcích, které jsem převzala nebo přeložila a uveřejnila, pouze předkládám čtenářům materiál, který je jedním z pohledů na věc a jak se k tomu postaví čtenář sám, je na něm. Dvojplamenná cesta je především o nalezení sebe sama a upevnění vlastní jedinečnosti, proto se prožívané zkušenosti v závislosti na tom liší. Nechť si bystrý čtenář sám udělá obrázek podle toho, v čem se jednotlivé zkušenosti a názory podobají a v čem se nejčastěji liší. 

S láskou Eidheann <3

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
týna z IP 212.79.110.*** | 10.7.2016 22:25
Eidheann jsme s dvojplamenem pohádani, a již dvě měsíce jsme se neviděli je možné že mám pocit že umírám , vždy když na něj myslím se i on ve stejný čas přhlásí ke komunikacím na tel,je možné že on je na tom podobně ale jeho ego které má tento muž tak velké mu nedovolí přiznat slabost?


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a deset